Dachstein Guide

Gosau, Oberösterreich, Österreich
 • vhodné pro skupiny

Martin Scherr je státem certifikovaný horský a lyžařský průvodce a nabízí túry s průvodcem z chaty Adamekhütte.Alpské vzrušení, buďte svobodní, ale převezměte za to zodpovědnost!

Alpské a vysokohorské terény se stále častěji stávají oblastí, kde lidé tráví svůj volný čas. Důvodem je neuvěřitelně pozitivní vliv horského světa na duši, který je stále cennější jako protiváha ke stále stresovějšímu každodennímu životu.

Dalším důvodem nárůstu horské turistiky je skutečnost, že hory, jako zde v oblasti Dachstein Salzkammergut, jsou ideálním místem pro incentivní akce. Prostřednictvím nejrůznějších aktivit lze snadno dosáhnout žádoucích účinků, jako je posílení pocitu sounáležitosti, odbourávání zakořeněných předsudků a duševní posílení.

"Útěk" na hory, který je v posledních letech patrný, však s sebou přináší i problémy: navzdory stále se zlepšujícímu vybavení je počet nehod na horách stále příliš vysoký. Příčinou je spoléhání se na vybavení, aniž bychom se ho kdy naučili používat.

Kouzelným slovem, které má čelit "novým" problémům v horách, je trénink.

Adamekhütte nabízí díky své infrastruktuře ideální podmínky pro kurzy a individuální výcvik.

Horští vůdci a alpské organizace zde mohou pořádat své kurzy a horské týdny, aniž by se museli obávat o okolí. Je to proto, že osazenstvo chaty tyto služby úspěšně poskytuje již řadu let a má zkušenosti s dokonalou organizací "se vším všudy". Vedoucí chaty Martin Scherr je státem certifikovaný horský a lyžařský vůdce, který se rád podělí o své zkušenosti.

Ať už se jedná o horolezecké výlety, lyžařské túry nebo ledový výcvik, nebo o doprovodný program pro horský týden či incentivní akci, chata Adamekhütte nabízí vše, co je ve vysokých horách zajímavé.

Pronajímatel chaty je však k dispozici nejen pro organizační záležitosti, ale samozřejmě také sám vede kurzy a lze si ho objednat na jednotlivé akce. Jeho dlouholeté zkušenosti v této oblasti působí na zákazníky nesmírně pozitivně a ve spojení s chatou Adamekhütte to vytváří ideální kombinaci.

Zvláště aktuální a důležité na začátku sezóny!

Je cílený program bezpečnostního školení pro horolezce, turisty a horolezce. Obsah a cíle kurzu se určují individuálně a jsou zaměřeny na potřeby každého jednotlivce. Obavy a nejistoty jsou řešeny a překonávány praktickým způsobem v uvolněné a neformální atmosféře.


Pro individuální informace o možnostech na chatě kontaktujte posádku chaty Adamek nebo navštivte přímo naši domovskou stránku. Těšíme se, že vám poskytneme informace!

nadmořská výška

767 m

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
Servis
 • prohlídka
možnosti placení
Jiné možnosti platby
placení v hotovosti
bankovní převod
 • Vhodné pro skupiny
 • Vhodné pro školní třídy
 • Vhodné pro jednotlivce
 • Vhodné s přáteli
 • Vhodné ve dvou
sezóna
 • jaro
 • léto
 • podzim
 • zima

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


Dachstein Guide
Obergäuweg 38
4824 Gosau

mobilní +43 664 5160976
E-Mail dachsteinguide@gmx.at
web salzkammergut-bergfuehrer.at/
https://salzkammergut-bergfuehrer.at/

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku navštiv nás na Instagram navštiv nás na Pinterest náš videokanál na Youtube Navštivte naši stránku na Wikipedii
kontaktní osoba
pan Martin Scherr
Obergäuweg 38
4824 Gosau

mobilní +43 664 5160976
E-Mail dachsteinguide@gmx.at
web salzkammergut-bergfuehrer.at/

Zákonné kontaktní údaje

Dachstein Guide
Martin Scherr
Obergäuweg 38
AT-4824 Gosau
dachsteinguide@gmx.at
https://salzkammergut-bergfuehrer.at/

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky

powered by TOURDATA