Obertraun am Hallstättersee

Obertraun, Oberösterreich, Österreich
BUĎTE SRDEČNĚ VÍTÁNI V OBERTRAUNU!

Obertraun leží vnořený mezi impozantní hory Dachsteinsu na břehu Halštatského jezera.
Obertraun na úpatí Dachsteinu v oblasti Světového dědictví UNESCO Hallstatt- Dachstein - Salzkammergut je ideálním výchozím bodem pro mnohé aktivity, jako je turistika, horolezectví, cyklistika, plavání, návštěva památek, anebo když se jen chcete zasnít a hledat štěstí. S lanovkou Dachstein Krippenstein se dostanete k fascinující ohromné ledové jeskyni a k obrovské mamutí jeskyni anebo dále přes Krippenstein na plošinu Dachsteinplateau. Skvostný výhled nabízí "5fingers" na Krippensteinu. Ještě o něco výše jste na Welterbespirale, odkud máte pohled na hory regionu Dachstein Salzkammergut. Bezpečně si můžete užít světa hor během tříhodinové túry po cestě Heilbronnerweg. Ale i náročné túry jsou dobře značené a čekají na to, až je objevíte. V rámci Obertraunského turistického podzimu můžete zažít i túry s průvodcem a proškolení průvodci organizace Dachstein Tourismus AG po přírodě a horách jsou Vám kdykoli k dispozici.

S pomocí lanovky Dachstein Krippenstein se dá výškový rozdíl 1500 m překonat bez námahy. Během jízdy v panoramatické gondole bude Váš pohled klouzat po krásném údolí orámované horami a po břehu Halštatského jezera. Užijte si podzemní podívané na divoké vodě v jeskyni Koppenbrüllerhöhle v údolí. Zde na Vás čekají překrásné turistické cesty, jako je turistická cesta po východním břehu Ostuferwanderweg, Obertraunská tematická cesta, cesta divočinou nebo idylický okruh Koppenwinkelrunde. Projděte a poznejte kulturu a přírodu tohoto regionu, nechte se jí překvapit a nalezněte uvolnění v tichu „místa štěstí“ Koppenwinkel.

kontakt & servis


Obertraun am Hallstättersee
Tourismusverband Inneres Salzkammergut, Geschäftsstelle Obertraun
Nr. 180
4831 Obertraun

telefon +43 43 95095 - 40
fax +43 5 95095 - 74
E-Mail obertraun@dachstein-salzkammergut.at
web dachstein.salzkammergut.at/obertrau…
https://dachstein.salzkammergut.at/obertraun.html

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku navštiv nás na Instagram navštiv nás na Pinterest náš videokanál na Youtube Navštivte naši stránku na Wikipedii
Služby & informace

Tourismusverband Inneres Salzkammergut, Geschäftsstelle Obertraun
Obertraun 180
4831 Obertraun

telefon +43 5 95095 - 40
fax +43 5 95095 - 74
E-Mail obertraun@dachstein-salzkammergut.at
web dachstein.salzkammergut.at/obertraun.html

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky
francouzsky

powered by TOURDATA